Potřebujete nechat vyčistit interiér Vašeho vozu? Svěřte nám své auto, které u nás projde detailním čištěním.

Provádíme kompletní údržbu kožených i textilních interiérů. V rámci každého programu auto umyjeme, vyčistíme zádveří, gumy a těsnění. Následuje důkladné vysátí interiéru vozidla včetně všech výdechů klimatizace, přihrádek, spár a zákoutí. Poté tepujeme všechny textilní části vozidla - sedačky, opěrky, koberečky, podlahy nebo hloubkově čistíme kožené části vozidla. Všechny plastové části poté kartáčkujeme, štětečkujeme, včetně všech tlačítek, madel, clonítek, pedálů a dalších částí v kombinaci s čištěním párou, která zároveň dezinfikuje povrch a zabíjí viry a bakterie. Dále naimpregnujeme všechny plastové a kožené části vozidla prémiovými přípravky, které prodlouží životnost, ochrání povrch a zmírní další špinění. Poté vyleštíme okna z obou stran včetně horní hrany a dezinfikujeme celý interiér a klimatizaci ozonem. Na závěr provoníme interiér příjemnou vůní.

Čištění párou

Klasické hloubkové čištění za pomoci přípravků, kartáčků a štětečků doplňujeme v kombinaci čištění párou, která zabíjí viry a bakterie a také se díky ní dostaneme do všech spár a zákoutí interiéru.


Hloubkové čištění a impregnace kůže

Pravidelná péče o kožený interiér výrazně prodlužuje životnost kůže, udržuje ji vláčnou a chrání ji tak před praskáním a UV zářením. Čištění provádíme za pomoci jemných kartáčků a šetrných, ale zároveň účinných přípravků od firem Colourlock, Angelwax, Gyeon a Fenice. Závěrečná impregnace zároveň dodá identickou vůni koženého interiéru a opětovný pocit novoty. Péči o kůži doporučujeme provádět 4x ročně.


Tepování textilních částí

Provádíme také hloubkové čištění všech textilních částí vozidla za pomoci čističů, kartáčků a tepovače, díky kterému textílie dokonale hloubkově vyčistíme a dosáhneme rozjasnění a provonění.


Na detailech záleží

Zbavíme Vaše auto nečistot o kterých jste neměli ani tušení. Na každém autě si dáváme záležet jako bychom pečovali o své vlastní. Všechny části čistíme hloubkově a využíváme různých druhů kartáčků, štětečků, příslušenství a postupů, abychom vyčistili i špatně přístupná místa jako různé spáry a zákoutí.

 
 

NABÍDKA PROGRAMŮ

Pro více informací nebo individuální domluvu volejte na číslo +420 775 549 779
Uvedené ceny jsou pouze orientační, vždy záleží na typu, velikosti a stavu vozidla. Programy lze upravit podle potřeb a požadavků zákazníka a také můžou být doplněny o některé z dalších služeb - ruční mytí, dekontaminace laku, leštění laku, ruční voskování, renovace světel..

 

Ukázky prací

 

Recenze zákazníků

 

POPTEJTE NAŠE SLUŽBY

Máte zájem o některou z našich služeb nebo byste chtěli více informací? Zanechte nám zprávu a kontakt na sebe a my se Vám co nejdříve ozveme, případně nám můžete rovnou zavolat.